Klávesové zkratky na tomto webu - rozšíření přejít na menu na úvodní stranu

MRTVÝ TURNÉ - Miloš Urban a jeho MRTVÝ HOLKY v LiStOVáNí

Lukáš Hejlík, LiStOVáNí, 03.03.2013

10. března 2013 ve 20:00 v divadle Minor. Spojeno s besedou a autogramiádou Miloše Urbana.

plakát Mrtvý turné
Vážení živí přátelé dobrých knih,
v březnu uvádíme knihu právě jednoho z nejlepších českých prozaiků, Miloše Urbana. Ten vydal 10 divných povídek v knize MRTVÝ HOLKY. Čtyři nejdivnější LiStOVáNí uvádí na svém velkém březnovém turné po ČR. Můžete očekávat typické hororovo-thrillerové urbanovské prvky, někdy i přímo sado-maso, každopádně velkou legraci.

Mrtvý holky uvidíte naživo v divadle Minor v neděli 10.března v 20 hodin a to za účasti autora. Miloš Urban bude po představení s vámi v krátké diskuzi a podepisovat své knihy. My se těšíme rozhodně. Sledujte prosím předprodej či přiložený plakát. Za jakékoliv Vaše přeposlání děkujeme. Naopak, kdybyste chtěli být vyřazeni z mailingLiStU, napište mi zpět.

Přečtěte si rozhovor s Milošem Urbanem k turné
Podívejte se na videoukázku z představení


Miloš Urban

Miloš Urban

Miloš Urban se narodil r. 1967 v Sokolově. Část dětství prožil na československé ambasádě v Londýně. V letech 1982-86 studoval na gymnáziu v Karlových Varech. Poté vystudoval moderní filologii (zaměření na literaturu) na katedrách anglistiky a nordistiky na FF UK v Praze (1986-92) a rok pobyl na stáži na Oxfordské univerzitě. Od r. 1992 do r. 2000 pracoval jako redaktor v nakl. Mladá fronta. Od r. 2001 vykonává podobnou práci v Argu. V současnosti žije v Praze.