Klávesové zkratky na tomto webu - rozšíření přejít na menu na úvodní stranu

Aby bylo jasněji,

štítky: Co se děje

ten obrázek tady dole představuje plakát vyrobený Pavlem Růtem, který (plakát, nikoli Růt — zatím) by měl na čas viset v metru a některých knihkupeckých výlohách. Ta dívka na něm drží obálku knihy (taktéž vytvořenou Růtem, kým jiným), která bude v prodeji od 14.11.

A pozor, zpráva pro sběratele bibliofilií: jistý člověk (říkejme mu třeba Pavel Růt) chystá i 33 číslovaných výtisků. Taky jsem se dozvěděl, že v Argu jsou stále k mání výtisky bibliofilské edice Mrtvých holek, komplet s tangarubáškem i malovanou rakvičkou, takže jsem hanebně mystifikoval zájemce informací, že jsou rozebrané. Za to se omlouvám, a kdo na mě nezanevřel a bude mít ještě zájem, nechť se zastaví v Argu — u Pavla Krummera v první kanceláři v přízemí.


Furmulář pro přidání komentáře k článku

Vložte komentář:

mail se nezobrazuje
Napište slovy číslovku 10

Miloš Urban

Miloš Urban

Miloš Urban se narodil r. 1967 v Sokolově. Část dětství prožil na československé ambasádě v Londýně. V letech 1982-86 studoval na gymnáziu v Karlových Varech. Poté vystudoval moderní filologii (zaměření na literaturu) na katedrách anglistiky a nordistiky na FF UK v Praze (1986-92) a rok pobyl na stáži na Oxfordské univerzitě. Od r. 1992 do r. 2000 pracoval jako redaktor v nakl. Mladá fronta. Od r. 2001 vykonává podobnou práci v Argu. V současnosti žije v Praze.