Klávesové zkratky na tomto webu - rozšíření přejít na menu na úvodní stranu

Ad Facebook

štítky: Co se děje

S Facebookem nemám nic společného, někdo mi tam sice jakousi stránku snad založil, ale já to ignoruju a nechodím tam, tak pokud mi budete chtít psát, pak sem.

Jedna virtuální exhibiční zbytečnost mi bohatě stačí. :-)


Furmulář pro přidání komentáře k článku

Vložte komentář:

mail se nezobrazuje
Napište slovy číslovku 10

Komentáře:

[1]

19. května 2009, 13:06, vložil Jitkakytka

Ahoj Milosi,
nove stranky vypadaji skvele, zvlaste se mi libi odkaz prave vyslo, ktery by mohl byt uspesny a prodat jeste vice knih!
Jak je videt, tak nekdo se za tebe na facebooku bud vydava a nebo je to jen shoda jmen, holt lidi maj ted cas pouze na virtualni vztahy a ty realne je uz ani nezajimaji ( z nedostatku casu, ktery stravi na facebooku - tema cervnove Elle).
tak snad ti to tu bude slapat, pa Jitka


[2] MILOŠ URBAN (FAN-KLUB)

13. května 2009, 22:09, vložil Jirka Benda

Velmi mě mrzí Vaše narážka ignorace. Já jsem Vám tam založil diskuzní skupinu. Nikdo se tam za Vás nevydává a tak. Založil jsem to jako Váš fan-klub, protože Vás mám za pana-spisovatele.

Omlouvám se tedy :-(Miloš Urban

Miloš Urban

Miloš Urban se narodil r. 1967 v Sokolově. Část dětství prožil na československé ambasádě v Londýně. V letech 1982-86 studoval na gymnáziu v Karlových Varech. Poté vystudoval moderní filologii (zaměření na literaturu) na katedrách anglistiky a nordistiky na FF UK v Praze (1986-92) a rok pobyl na stáži na Oxfordské univerzitě. Od r. 1992 do r. 2000 pracoval jako redaktor v nakl. Mladá fronta. Od r. 2001 vykonává podobnou práci v Argu. V současnosti žije v Praze.