Klávesové zkratky na tomto webu - rozšíření přejít na menu na úvodní stranu

Aprílové Velikonoce - doslov

štítky: Co se děje

Kauza neotištěná povídka má dohru, vysvětlení MFD přišlo telefonem, ač jsem ho už nečekal: mail s povídkou, který jsem odeslal na dvě mladofrontovní adresy, prý nedorazil, anebo nebyl přečten, anebo do správných rukou přeposlán, asi jsou na to zvyklí, když se jí, objednané, nedožadovali.

Nicméně proti povídce samotné nic nemají, takže si ji schovají na... příští rok! Pánbůh dal odklad, nevzal tedy naději. Zůstávám ve vysokém napětí a zatím odcházím po této cestě (obrázek mi opět někdo zanechal v kanceláři) k meditaci, klidu, trpělivosti a pokoře... Naštěstí zde nevidím žádné únikové odbočky, ale kdo ví, jak to vypadá za tou zatáčkou? Co když podlehnu svodům tohoto hloupého světa, povídku otisknu jinde či dřív a koupím si nové auto? Malé 4×4 by zvládlo i tuhle potoční pěšinu hravě, a černé svědomí by dostalo odklad na příští rok.


Furmulář pro přidání komentáře k článku

Vložte komentář:

mail se nezobrazuje
Napište slovy číslovku 10

Miloš Urban

Miloš Urban

Miloš Urban se narodil r. 1967 v Sokolově. Část dětství prožil na československé ambasádě v Londýně. V letech 1982-86 studoval na gymnáziu v Karlových Varech. Poté vystudoval moderní filologii (zaměření na literaturu) na katedrách anglistiky a nordistiky na FF UK v Praze (1986-92) a rok pobyl na stáži na Oxfordské univerzitě. Od r. 1992 do r. 2000 pracoval jako redaktor v nakl. Mladá fronta. Od r. 2001 vykonává podobnou práci v Argu. V současnosti žije v Praze.