Klávesové zkratky na tomto webu - rozšíření přejít na menu na úvodní stranu

Čtení z Lorda Morda bude!

štítky: Co se děje

To první by se mělo odehrát v podzemní kavárně u Karlova mostu, pod křižovnickým kostelem, 14.1.2009. Nevím přesně v kolik — snad v sedm? Časem to ještě upřesním. Přivítání (křest) knihy by měl být o týden později, ale zatím nevím, jakou formu Argo zvolí — možná odrazí od vltavských břehů pirátská loď, kde se bude podávat MASÍČKO, které sám ochutím... Ale zatím bez záruky :-)

Jinak pro zopakování: teď se dělá dotisk, z něhož v týdnu po 15.12. vyrobíme s Pavlem Růtem speciální umělecké výtisky. Budou k dostání především v nakl. ARGO na Žižkově, obracejte se na Pavla Krummera, chrabrého odborníka na náš knižní odbyt: pavel.krummer@argo.cz . Já sám si vedu v databázi už několik zájemců a dohlédnu na to, aby se jim kniha opravdu dostala před Vánocemi do rukou. Tedy pokud Pavel Růt tragicky neonemocní nebo nezvolí jinou podvratnou protiakci, v čemž je vyhlášeným přeborníkem. Bude to samozřejmě záležet především na něm.

Letos je ten advent zase o něco kratší, nezdá se vám? Ještě nemám po kupě ty dárky...


Furmulář pro přidání komentáře k článku

Vložte komentář:

mail se nezobrazuje
Napište slovy číslovku 10

Miloš Urban

Miloš Urban

Miloš Urban se narodil r. 1967 v Sokolově. Část dětství prožil na československé ambasádě v Londýně. V letech 1982-86 studoval na gymnáziu v Karlových Varech. Poté vystudoval moderní filologii (zaměření na literaturu) na katedrách anglistiky a nordistiky na FF UK v Praze (1986-92) a rok pobyl na stáži na Oxfordské univerzitě. Od r. 1992 do r. 2000 pracoval jako redaktor v nakl. Mladá fronta. Od r. 2001 vykonává podobnou práci v Argu. V současnosti žije v Praze.