Klávesové zkratky na tomto webu - rozšíření přejít na menu na úvodní stranu

Italské prázdniny? Italské Sedmikostelí!

vloženo 18. července 2009, štítky: Co se děje

Na Thassu je krásně, to je zbytečné psát, a antické chrámky nebo černá opuštěná římská tumba v olivovém háji jsou inspirací pro stovky dalších textů a autorů, ale

dobrá nálada mě neopouští ani po návratu, neboť existuje na světě člověk jménem Antonello Silverini, který vymyslel a namaloval pro italské vydání 7K u Fanucciho tuhle ilustraci na obálku. Doufám, že ji použijí, protože se mi líbí víc než dost. Je to myslím osvěžující změna po všech těch komerčně vypravených, thrillerově dryáčnických obálkách jinozemských nakladatelů, neboť akcentuje ty niternější stránky tohohle kdysi mnou tak prožívaného temného textu... Grazie, Antonello.


Furmulář pro přidání komentáře k článku

Vložte komentář:

mail se nezobrazuje
Napište slovy číslovku 10

Komentáře:

[1] Už jen zarámovat!

20. července 2009, 16:13, vložil Jakub M.

Pěkné, už jenom zarámovat a pověsit na zeď!Miloš Urban

Miloš Urban

Miloš Urban se narodil r. 1967 v Sokolově. Část dětství prožil na československé ambasádě v Londýně. V letech 1982-86 studoval na gymnáziu v Karlových Varech. Poté vystudoval moderní filologii (zaměření na literaturu) na katedrách anglistiky a nordistiky na FF UK v Praze (1986-92) a rok pobyl na stáži na Oxfordské univerzitě. Od r. 1992 do r. 2000 pracoval jako redaktor v nakl. Mladá fronta. Od r. 2001 vykonává podobnou práci v Argu. V současnosti žije v Praze.