Klávesové zkratky na tomto webu - rozšíření přejít na menu na úvodní stranu

Ještě k PPP v PDF...

štítky: Co se děje

Díky za příznivé komentáře k mému středečnímu “závěsu” Pépépéčka na tyhle stránky. štastná náhoda tomu chtěla, že jsem ty staré pédéefkové soubory našel v labyrintu argosítě pod... svým jménem!

Povedené, po těch měsících až letech, co to z Pavla Růta mámím, aby mi to převedl a poslal, abych to mohl zveřejnit. A ono to tam pořád čekalo... But better late than never. A pokud si někdo myslí, že jsem tím oslavil úterní pád vlády, tak se plete. Ne že bych T. a jeho partu obdivoval, ale svrhávat vládu vprostřed našeho evropského předsednictví bylo vskutku poslanecky stupidní.


Furmulář pro přidání komentáře k článku

Vložte komentář:

mail se nezobrazuje
Napište slovy číslovku 10

Miloš Urban

Miloš Urban

Miloš Urban se narodil r. 1967 v Sokolově. Část dětství prožil na československé ambasádě v Londýně. V letech 1982-86 studoval na gymnáziu v Karlových Varech. Poté vystudoval moderní filologii (zaměření na literaturu) na katedrách anglistiky a nordistiky na FF UK v Praze (1986-92) a rok pobyl na stáži na Oxfordské univerzitě. Od r. 1992 do r. 2000 pracoval jako redaktor v nakl. Mladá fronta. Od r. 2001 vykonává podobnou práci v Argu. V současnosti žije v Praze.