Klávesové zkratky na tomto webu - rozšíření přejít na menu na úvodní stranu

Potvrzeno

vloženo 03. října 2013, štítky: Co se děje

Moje knížka vyjde koncem ledna 2014.

Někdy to nejde tak rychle, jak bychom chtěli. Čas se zrychluje spolu s naším věkem, stíháme toho čím dál méně. Přišla z moře přijde až v novém roce. No a co? Nic se neděje a nedělo by se ani, kdyby to byla má poslední knížka. Což možná je, možná není. Nápad na novou mám, ale jestli na ni mám sílu, to je otázka, jež nějakou dobu zůstane ve vzduchu. 


Furmulář pro přidání komentáře k článku

Vložte komentář:

mail se nezobrazuje
Napište slovy číslovku 10

Komentáře:

[1] Vaše knihy-moje radost

06. listopadu 2013, 15:29, vložil Martina

Dobrý den pane Urbane,...Přišla z moře přijde až v novém roce...No a co? No a nic - se neděje. Jen byste s námi -nedočkavými čtenáři Vašich knih- snad mohl mít více spoluúčasti. Nebo si možná chcete psát sobě do šuplíku? No a co? I tak se těším na Vaši novou knížku, jen jsem si myslela, že píšete rád a pro nás Vaše nedočkavé čtenáře!Zdravím Vás a přeju dobrou náladu


[2] krleš

09. října 2013, 19:57, vložil babák

Nestrašte nás prosím.Tedy nééé úvahami o poslední knize.Trochu toho pěkného bububu raději schovejte do další skvělé knihy.Držím palce.Na přicházející z moře si rád počkám.Zatím si znovu přečtu Hastrmana,který mě po příchodu z rybníka naprosto dostal.


[3] ???

06. října 2013, 20:02, vložil DaMa

Vy nás jen tak strašíte nebo škádlíte s tou poslední knížkou, viďte pane Urbane...?!Miloš Urban

Miloš Urban

Miloš Urban se narodil r. 1967 v Sokolově. Část dětství prožil na československé ambasádě v Londýně. V letech 1982-86 studoval na gymnáziu v Karlových Varech. Poté vystudoval moderní filologii (zaměření na literaturu) na katedrách anglistiky a nordistiky na FF UK v Praze (1986-92) a rok pobyl na stáži na Oxfordské univerzitě. Od r. 1992 do r. 2000 pracoval jako redaktor v nakl. Mladá fronta. Od r. 2001 vykonává podobnou práci v Argu. V současnosti žije v Praze.